Oświata Zespół Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych

III Turniej Szkół w Bowlingu o Puchar Komendanta HP w Łomży

zdjęcia artykułu 1
2018-07-06 11:53 | Opublikował: Admin

W dniu 30.05.2018r. w kręgielni w Łomży został przeprowadzony Turniej w Bowlingu w kategorii drużynowej oraz indywidualnej. Do zawodów zgłosiły swoich reprezentantów Szkoły współpracujące z Hufcem Pracy w Łomży, tj. BSIo ZDZ w Łomży, BSIo  w Jedwabnem oraz Zespół Szkół SWEiRP w Łomży. W imprezie uczestniczyło 14 zawodników. Po rozegraniu 10 rund w jednej grze wyłonieni zostali zwycięzcy tej edycji Turnieju.

Wygrała drużyna reprezentująca BSIo ZDZ w Łomży, II miejsce zajęła BSIw Jedwabnem i III miejsce – ZS SWEiRP w Łomży. Natomiast w kategorii indywidualnej I miejsce zdobył uczeń z BSI ZDZ w Łomży, a II miejsce wywalczył Sadowski Dawid uczeń kl. II ZSZ  BS I Stopnia w Jedwabnem.

Zwycięska drużyna otrzymała okolicznościowy puchar oraz dyplom. W kategorii indywidualnej młodzież za miejsca I – III otrzymała medale i dyplomy.

Artykuł napisał i zdjęcia wykonał                                                                               st. wychowawca August Mrozowicz

1
Array ( [szablon_kategorie] => page-kategoria.tpl [szablon_wiadomosci] => page-wiadomosc.tpl )