Domki
najlepsze na wypoczynek

Pokoje 2/3/5/8 osobowe


Stołówka aneks kuchenny


Dwór jest czynny przez cały rok.


Dworek

Pokoje z łazienkami

Dworek położony na skarpie, góruje nad całą okolicą. Z okien stołówki rozciąga się malowniczy widok na pradolinę Biebrzy. Do dyspozycji gości są cztery pokoje. Każdy pokój wyposażony jest w węzeł sanitarny.

Gościom oferujemy pełne wyżywienie w oparciu o produkty samodzielnie przez nas przygotowane.

Zapraszamy Państwa również do naszych piwnic na degustację trunków własnej roboty. We Dworze znajduje się sala projekcyjna gdzie oglądamy wspólnie zdjęcia i filmy z wypraw bagiennych...

Domek 4 sypialnie


Salon kominkowy, taras


Domek dla max. 10os.


Domek Myśliwego

Domek na wyłączność

Domek Myśliwego to pierwszy z obiektów w naszym ośrodku, odrestaurowany z zachowaniem jego unikalnego klimatu.

Położenie domku i zadaszony taras umożliwia zmęczonym zgiełkiem miasta, wsłuchanie się w otaczającą nas przyrodę oraz podziwianie niekończącego się horyzontu pradoliny Biebrzy.

Na parterze znajduje się: salon z kominkiem, jadalnia z TV, pokój z trzema jednoosobowymi łóżkami, kuchnia ( w pełni wyposażona), łazienka,WC, taras. Na piętrze znajdują się trzy oddzielne pokoje 2/3/3 osobowe.

Domek Ogrodnika


Dół 10os., 3 pokoje 2/4/4 osobowe


Góra 12os., pokoje 4/4/4 osobowe.


Dodatkowo aneksy kuchenne, zadaszone tarasy, sale kominkowe


Oba poziomy wyposażone są po dwie w pełni wyposażone łazienki plus WC.


Domek mieści max 22os.


Możliwość wynajęcia jednego poziomu


Domek Ogrodnika

Domek Ogrodnika jest idealnym miejscem wypoczynku dla dużej, zorganizowanej grupy max. 22os. Przy mniejszych grupach istnieje możliwość wynajęcia jednego z poziomów domku. Dół 10os., 3 pokoje 2/4/4 osobowe. Góra 12os., pokoje 4/4/4 osobowe. Każdy z poziomów wyposażony jest w dwie łazienki, WC, aneks kuchenny, zadaszony taras. Wieczorami można odpocząć przed kominkiem, a dzień rozpoczynać aromatyczną kawą na tarasie, wsłuchując się w śpiew ptaków.

Serdecznie zapraszamy